Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Nowa Sól

Tłumaczenia prawnicze Nowa Sól to nasza propozycja w temacie translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zachęcamy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz zespół tworzą tłumacze z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Nowa Sól obejmują:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Nowa Sól

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Nowa Sól w Wikipedii:

Nowa Sól (niem. Neusalz an der Oder) – miasto w Polsce, będące jednocześnie gminą miejską i siedzibą gminy wiejskiej Nowa Sól, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, na Wale Trzebnickim, nad Odrą; siedziba powiatu nowosolskiego; wraz z Zieloną Górą i Sulechowem tworzy Lubuskie Trójmiasto.

Według danych z 1 stycznia 2018 Nowa Sól liczyła 39 098 mieszkańców. Jest trzecim pod tym względem miastem w woj. lubuskim – większymi ośrodkami są Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra.

W mieście wytyczono podstrefę Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowa Sól jest członkiem Związku Miast Polskich.

Nowa Sól na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz