Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Opole

Tłumaczenia prawnicze Opole to nasza oferta w temacie translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Zapewniamy atrakcyjne ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz team reprezentują filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Opole obejmują:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Opole

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Opole w Wikipedii:

Opole i (niem. Oppeln, dś. Uppeln, cz. Opolí, śl. Uopole, łac. Oppelia, Oppolia, Opulia) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa opolskiego i powiatu opolskiego. Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej i Równinie Opolskiej, nad rzeką Odrą. Jedna z historycznych stolic Górnego Śląska i jedno z najstarszych miast w Polsce.

Miasto było stolicą księstwa opolsko-raciborskiego, siedzibą władz pruskiej prowincji Górny Śląsk i rejencji opolskiej. Od 28 czerwca 1950 jest stolicą województwa opolskiego i jego głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym i administracyjnym. Od 1999 siedziba władz ziemskiego powiatu opolskiego. Główne miasto aglomeracji opolskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2017 liczyło 128 140 mieszkańców.

Patronem miasta jest św. Wojciech.

Opole na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz