Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Ostrów Wielkopolski

Tłumaczenia prawnicze Ostrów Wielkopolski to nasza propozycja w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Zapewniamy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na każdym etapie procesu translacyjnego. Nasz team tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Ostrów Wielkopolski tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Ostrów Wielkopolski

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Ostrów Wielkopolski w Wikipedii:

Ostrów Wielkopolski (dawniej Ostrowo, Ostrów Kaliski, w latach 1919–1920 Ostrów, łac. Ostrovia, niem. Ostrowo) – miasto w Polsce w województwie wielkopolskim, na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Ołobokiem, w Kaliskiem, jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, siedziba powiatu ostrowskiego i gminy wiejskiej Ostrów Wielkopolski.

Według danych GUS z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 71 947 mieszkańców.

Patronem miasta jest św. Stanisław ze Szczepanowa. Od 1993 obchodzone 10 listopada jest Święto Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w rocznicę wydarzeń tzw. Republiki Ostrowskiej.

Ostrów Wielkopolski na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz