Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Piaseczno

Tłumaczenia prawnicze Piaseczno to nasza propozycja w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy najlepsze ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz zespół tworzą filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Piaseczno tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Piaseczno

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Piaseczno w Wikipedii:

Piaseczno – miasto powiatowe w Polsce położone w województwie mazowieckim, w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów, w odległości około 17 km na południe od centrum Warszawy. Lokalizacja ta wpływa korzystnie na szybki rozwój budownictwa, zlokalizowania siedzib wielu zagranicznych przedsiębiorstw (w 2010 r. uznane jako najbardziej atrakcyjne miasto dla biznesu według magazynu Forbes), szybkiego przyrostu liczby mieszkańców etc. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej.

Piaseczno było miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, położonym w drugiej połowie XVI wieku w powiecie warszawskim ziemi warszawskiej województwa mazowieckiego.

Piaseczno na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz