Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Sandomierz

Tłumaczenia prawnicze Sandomierz to nasza propozycja w temacie translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zapraszamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na każdym etapie procesu translacyjnego. Nasz zespół reprezentują osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Sandomierz tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Sandomierz

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Sandomierz w Wikipedii:

Sandomierz (wym. [sãnˈdɔ̃mʲjɛʃ] ( odsłuchaj), łac. Sandomiria) – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą, na siedmiu wzgórzach (stąd nazywane czasem „małym Rzymem”). Sandomierz jest usytuowany na Nizinie Nadwiślańskiej i rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej po Równinę Tarnobrzeską. Większość zabudowy wraz z historycznym centrum, uznanym w 2017 za pomnik historii, położona jest na lewym brzegu Wisły, a przemysłowa część, zwana Nadbrzeziem, leży przy prawym brzegu, w Kotlinie Sandomierskiej, granicząc z Tarnobrzegiem.

Przez miasto przebiegają szlaki turystyczne: cysterski, św. Jakuba, Via Jagiellonica, Architektury Drewnianej oraz Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

Historycznie położony jest w Małopolsce, główne miasto dawnej ziemi sandomierskiej, następnie województwa sandomierskiego. Miasto królewskie w powiecie sandomierskim województwa sandomierskiego w drugiej połowie XVI wieku. W czasach Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Sandomierzu mieściła się kasa szafarzy podatków dla Małopolski. Sandomierz uzyskał prawo składu w 1286 roku.

Sandomierz na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz