Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Sanok

Tłumaczenia prawnicze Sanok to nasza oferta w temacie translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zachęcamy firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz team reprezentują tłumacze z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Sanok kierują swoją uwagę na:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Sanok

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Sanok w Wikipedii:

Sanok (także: Królewskie Wolne Miasto Sanok) – miasto powiatowe w Polsce w województwie podkarpackim. Położone w dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej, w Euroregionie Karpackim. Wchodzi w skład powiatu sanockiego, jest także siedzibą gminy wiejskiej Sanok, jednak do niej nie należy.

W latach 1975–1998 Sanok należał do województwa krośnieńskiego.

Sanok jest jednym z najdalej wysuniętych na południowy wschód ośrodków miejskich Polski, z rozwiniętym przemysłem chemicznym. Powiat sanocki wraz z krośnieńskim jest jednym z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie, rafineria oraz kopalnie ropy naftowej istniały tu przed rokiem 1884. Odbywają się tu imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe o charakterze krajowym i europejskim. Patronem miasta jest Archanioł Michał, a od roku 2006 również św. Zygmunt Gorazdowski.

Sanok na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz