Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Sieradz

Tłumaczenia prawnicze Sieradz to nasza propozycja z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy atrakcyjne ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz team reprezentują osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Sieradz kierują swoją uwagę na:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Sieradz

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Sieradz w Wikipedii:

Sieradz – miasto w środkowej Polsce, w województwie łódzkim, w powiecie sieradzkim, położone na Nizinie Południowowielkopolskiej, nad Wartą, w Kotlinie Sieradzkiej. Przez Sieradz biegną drogi krajowe: nr 12, S8 i nr 83 oraz linia kolejowa nr 14. Od XIV w. do II rozbioru Polski oraz w latach 1975–1998 Sieradz był stolicą województwa sieradzkiego. Sieradz jest ważnym węzłem drogowym i ośrodkiem kulturalno-gospodarczym województwa łódzkiego.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie sieradzkim w powiecie sieradzkim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku. Miejsce obrad sejmików deputackich województwa sieradzkiego od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 42 120 mieszkańców.

Sieradz na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz