Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Starachowice

Tłumaczenia prawnicze Starachowice to nasza propozycja w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do współpracy zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Zapewniamy najlepsze ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz team tworzą tłumacze z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Starachowice tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Starachowice

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Starachowice w Wikipedii:

Starachowice (w latach 1939–1949 Starachowice-Wierzbnik) – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim, siedziba powiatu starachowickiego.

Położone na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Leży w dolinie rzeki Kamiennej i jest otoczone rozległymi lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej.

Do 1954 roku siedziba wiejskiej gminy Styków. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa kieleckiego. Według danych z 31 grudnia 2016 miasto miało 49 184 mieszkańców

Siedziba utworzonej w 1997 roku Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice”, która na terenie miasta obejmuje obszar 168 ha i jest zagospodarowana w blisko 90%.

Starachowice leżą w historycznej ziemi sandomierskiej Małopolski, część miasta położona na północ od Kamiennej należy także do ziemi radomskiej.

Starachowice na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz