Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Swarzędz

Tłumaczenia prawnicze Swarzędz to nasza propozycja w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do współpracy zapraszamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Swarzędz tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Swarzędz

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Swarzędz w Wikipedii:

Swarzędz (niem. Schwersenz) – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie poznańskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Swarzędz. Położone nad Jeziorem Swarzędzkim, ok. 10 km od centrum Poznania. Jest siedzibą największej i najgęściej zaludnionej gminy wchodzącej w skład aglomeracji poznańskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2017 miasto miało 30 739 mieszkańców. Jest dziewiątym co do liczby mieszkańców w woj. wielkopolskim i ma jedną z największych gęstości zaludnienia spośród polskich miast (3730 osób/km² – czwarta lokata w kraju, za Świętochłowicami oraz podwarszawskimi: Piastowem i Legionowem). Jest także siódmym co do wielkości miastem w Polsce niebędącym siedzibą powiatu.

Dawniej jeden z ośrodków włókienniczych Wielkopolski, obecnie miejsce prosperowania bardzo wielu warsztatów stolarskich, tapicerskich i meblowych.

Swarzędz na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz