Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Świebodzice

Tłumaczenia prawnicze Świebodzice to nasza propozycja w temacie translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na każdym etapie procesu tłumaczeniowego. Nasz team reprezentują filolodzy z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Świebodzice tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Świebodzice

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Świebodzice w Wikipedii:

Świebodzice (niem. Freiburg in Schlesien) – miasto na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim, w powiecie świdnickim.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wałbrzyskiego. Od południa bezpośrednio graniczy z Wałbrzychem.

Miasto położone u stóp Pogórza Wałbrzyskiego, na Pogórzu Świebodzickim, w środkowym biegu rzeki Pełcznicy przy drodze krajowej nr 34 i nr 35 oraz przy drodze wojewódzkiej nr 374, na skraju Książańskiego Parku Krajobrazowego. Przez miasto przebiegają także drogi wojewódzkie numer: 371 i 373. Miasto leży na wysokości od ok. 280 do 425 m n.p.m. (góra Grabnik). Świebodzice należą do Aglomeracji wałbrzyskiej.

Świebodzice na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz