Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Szczecinek

Tłumaczenia prawnicze Szczecinek to nasza oferta z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy najlepsze ceny i wsparcie na każdym etapie procesu tłumaczeniowego. Nasz zespół reprezentują osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Szczecinek kierują swoją uwagę na:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Szczecinek

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Szczecinek w Wikipedii:

Szczecinek (niem. Neustettin) – miasto w północno-zachodniej Polsce, na Pomorzu Zachodnim, siedziba władz powiatu szczecineckiego, gminy miejskiej i wiejskiej Szczecinek. W Szczecinku mieści się siedziba Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, obejmującą zasięgiem 30 nadleśnictw z terenu byłych województw koszalińskiego i słupskiego. Miasto na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Pojezierza Szczecineckiego, położone pomiędzy trzema jeziorami: Trzesiecko, Wielimie i Wilczkowo. Założony w 1310 roku przez księcia Warcisława IV od razu otrzymał prawa miejskie.

W Szczecinku krzyżują się droga krajowa nr 11, w tym odcinek drogi ekspresowej S11 i nr 20, a swój bieg rozpoczyna droga wojewódzka nr 172. Miasto jest też istotnym węzłem kolejowym, łącząc trasy nr 210, 404 i 405.

Według danych z 30 czerwca 2016 r. miasto miało 40 336 mieszkańców, co plasuje je na szóstym miejscu pod względem liczby mieszkańców wśród ośrodków miejskich województwa zachodniopomorskiego.

Szczecinek na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz