Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Wałbrzych

Tłumaczenia prawnicze Wałbrzych to nasza propozycja z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz team reprezentują osoby z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Wałbrzych tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Wałbrzych

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Wałbrzych w Wikipedii:

Wałbrzych (niem. Waldenburg, śl-niem. Walmbrig, Walmbrich, cz. Valdenburk, Valbřich) – miasto na prawach powiatu na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Miasto leży na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych w pasmie Gór Wałbrzyskich.
Historycznie na Dolnym Śląsku.

Siedziba powiatu wałbrzyskiego i główne miasto aglomeracji wałbrzyskiej. Dawna siedziba władz województwa wałbrzyskiego.

Wałbrzych jest ośrodkiem przemysłowym, akademickim i naukowym Polskiej Akademii Nauk, miastem o funkcjach przemysłowo-handlowo-usługowych z rozwijającymi się funkcjami ośrodka turystycznego. Dawniej bardzo ważnym i potężnym ośrodkiem przemysłowym Dolnego Śląska.

Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto zamieszkiwało 113621 osób.

Wałbrzych na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz