Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Wieluń

Tłumaczenia prawnicze Wieluń to nasza oferta w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy najlepsze ceny i wsparcie na każdym etapie procesu tłumaczeniowego. Nasz zespół tworzą filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Wieluń tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Wieluń

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Wieluń w Wikipedii:

Wieluń (łac. Velun, ros. Велюнь, jid. ‏וויעלון‎, cz. Věluň) – miasto w woj. łódzkim, na krańcu Wyżyny Wieluńskiej, siedziba powiatu wieluńskiego oraz gminy Wieluń.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie wieluńskim w powiecie wieluńskim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi wieluńskiej z powiatem ostrzeszowskim od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.
Wieluń uzyskał prawo składu w 1444 roku. Jest także często uważany za miejsce wybuchu II wojny światowej. Niekiedy nazywany polską Guernicą w związku z bestialstwem Luftwaffe wobec ludności cywilnej podczas nalotów bombowych 1 września 1939.

1 stycznia 2017 miasto liczyło 22 973 mieszkańców.

Wieluń na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz