Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Włocławek

Tłumaczenia prawnicze Włocławek to nasza propozycja z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy najlepsze ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Włocławek obejmują:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Włocławek

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Włocławek w Wikipedii:

Włocławek (łac. Vladislavia, niem. Leslau) – miasto w centralnej Polsce, na prawach powiatu. Trzecie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą, przy ujściu Zgłowiączki. Jest siedzibą powiatu włocławskiego i historyczną stolicą Kujaw. Należy do najstarszych miast w Polsce. Jest jednym z największych ośrodków administracyjnych i gospodarczych w regionie, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą kulturalną i sportową. Zaletą miasta jest położenie w centralnej części kraju, przez którą przebiega droga krajowa nr 91 oraz linia kolejowa nr 18. Niedaleko miasta przebiega również autostrada A1, z którą miasto skomunikowane jest przez dwa węzły autostradowe. 15 km od granicy miasta znajduje się trzeci węzeł autostradowy (Kowal). Przez Włocławek przebiega międzynarodowa droga wodna E40 (Morze Bałtyckie-Morze Czarne). Miasto jest siedzibą kurii diecezji włocławskiej.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku populacja Włocławka wynosiła 110 287 mieszkańców.

Miasto biskupów włocławskich, położone było w 1785 roku w powiecie brzeskokujawskim województwa brzeskokujawskiego. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa włocławskiego.

Włocławek na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz