Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Zamość

Tłumaczenia prawnicze Zamość to nasza oferta w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz team reprezentują filolodzy z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Zamość obejmują:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Zamość

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Zamość w Wikipedii:

Zamość (łac. Zamoscia, ukr. Замостя, ros. Замость (Замостье), jid. ‏זאמאשטש‎) – miasto na prawach powiatu w Polsce w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa, a zwłaszcza Zamojszczyzny. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Pod względem liczby ludności zajmuje w województwie 2. miejsce (63 511 mieszkańców), natomiast pod względem powierzchni plasuje się na 10. miejscu. W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Zamość leży na historycznej Rusi Czerwonej, w dawnej ziemi chełmskiej. Prywatne miasto szlacheckie, założone w oparciu o prawo lokacyjne w 1580 roku, położone było w XVI wieku w województwie ruskim.

Zamość na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz