Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia techniczne Nowy Targ

Tłumaczenia techniczne Nowy Targ to najskuteczniejsza metoda do uzyskania wysokiej klasy przekładów  w obrębie dziedzin specjalistycznych. Do kooperacji zachęcamy przedsiębiorstwa, które produkują towary techniczne lub nimi handlują. Nasz team językowy jest do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do przetestowania usług językowych, które cieszą się mianem jednych z najlepszych w kraju. W ramach prowadzonych działań tłumaczymy niemal 40 języków obcych na 120 różnorakich sposobów. Do najpopularniejszych dokumentów, z którymi mamy styczność zaliczają się:

Spis treści:

Translacje z nauk technicznych Nowy Targ

 

Translacje techniczne Nowy Targ
Przekłady techniczne Nowy Targ

 

Nowy Targ (pełna nazwa: Królewskie Wolne Miasto Nowy Targ, łac. Novum Forum, Neoforum, niem. Neumarkt, słow. Nový Targ) – miasto w województwie małopolskim, siedziba powiatu nowotarskiego oraz gminy wiejskiej Nowy Targ. Główny ośrodek handlowy, komunikacyjny i przemysłowy Podhala.

Miasto królewskie, położone w drugiej połowie XVI wieku w powiecie sądeckim województwa krakowskiego, należało do tenuty nowotarskiej. W latach 1975–1998 miasto należało do województwa nowosądeckiego.

Nowy Targ, potocznie zwany przez górali Miastem, jest historyczną stolicą Podhala. W okresie lokacyjnym miasto nosiło nazwę niem. Neumarkt, zaś w okresie zaboru austriackiego było nazywane przez miejscowych Żydów Naj-Mark (jid. ‏נײַ־מאַרק‎).

Liczący ponad 33 tys. mieszkańców Nowy Targ jest największym miastem Podhala.

Nowy Targ był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Nowy Targ uzyskał prawo składu w 1638 roku.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz