Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia techniczne Ostrowiec Świętokrzyski

Tłumaczenia techniczne Ostrowiec Świętokrzyski to trafiona metoda do otrzymania wysokiej klasy translacji  z zakresu branż specjalistycznych. Do współpracy zapraszamy firmy, które wytwarzają przedmioty techniczne lub prowadzą nimi obrót. Nasze biuro tłumaczeń jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do przetestowania usług lingwistycznych, które szczycą się opinią jednych z najlepszych w Polsce. W ramach prowadzonych działań tłumaczymy niemal 40 języków obcych na 120 różnorakich sposobów. Do najczęściej występujących dokumentów, z którymi mamy kontakt zaliczają się:

Spis treści:

Przekłady z nauk technicznych Ostrowiec Świętokrzyski

 

Translacje techniczne Ostrowiec Świętokrzyski
Przekłady techniczne Ostrowiec Świętokrzyski

 

Ostrowiec Świętokrzyski – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie ostrowieckim, nad rzeką Kamienną. Siedziba gminy wiejskiej Bodzechów i gminy miejskiej Ostrowiec Świętokrzyski. Prawa miejskie ma od 1613 roku. Ośrodek przemysłu hutniczego (Huta Ostrowiec).

Na terenie miasta znajduje się podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice, obejmująca obszar 78,4 ha i zagospodarowana w blisko 85%.

Według danych z początku roku 2020 w mieście mieszka 64 986 osób.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz