Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia techniczne Piotrków Trybunalski

Tłumaczenia techniczne Piotrków Trybunalski to najlepsza sposobność do uzyskania profesjonalnej klasy translacji  w obrębie dziedzin specjalistycznych. Do przesyłania zapytań zapraszamy firmy, które wytwarzają dobra techniczne lub nimi handlują. Nasz zespół tłumaczeniowy jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do wypróbowania usług językowych, które szczycą się mianem jednych z najlepszych w Polsce. W obrębie prowadzonych działań tłumaczymy niemal 40 języków obcych na 120 różnorodnych sposobów. Do najpopularniejszych dokumentów, z którymi mamy styczność zaliczają się:

Spis treści:

Tłumaczenia z nauk technicznych Piotrków Trybunalski

 

Przekłady techniczne Piotrków Trybunalski
Przekłady techniczne Piotrków Trybunalski

 

Piotrków Trybunalski – miasto na prawach powiatu w centralnej Polsce.

Piotrków był miastem królewskim w starostwie piotrkowskim w powiecie piotrkowskim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku. Dopełnienie nazwy o przymiotnik Trybunalski nastąpiło po II wojnie światowej. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa piotrkowskiego.

Drugie pod względem wielkości miasto w województwie łódzkim i 48. w Polsce. Według danych z 31 grudnia 2018 miasto ma 72 211 mieszkańców.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz