Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia techniczne Tarnowskie Góry

Tłumaczenia techniczne Tarnowskie Góry to najskuteczniejsza sposobność do uzyskania profesjonalnej klasy translacji  w obrębie branż specjalistycznych. Do przesyłania zapytań zapraszamy firmy, które produkują przedmioty techniczne lub prowadzą nimi obrót. Nasze biuro tłumaczeń jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do wypróbowania usług lingwistycznych, które szczycą się opinią jednych z najwartościowszych w kraju. W obrębie prowadzonych działań przekładamy niemal 40 języków obcych na 120 różnorakich sposobów. Do najpopularniejszych dokumentów, z którymi mamy styczność zaliczają się:

Spis treści:

Translacje z nauk technicznych Tarnowskie Góry

 

Translacje techniczne Tarnowskie Góry
Przekłady techniczne Tarnowskie Góry

 

Tarnowskie Góry (wymowa i; śl. Tarnowský Góry; niem. Tarnowitz, oficj. Freie Bergstadt Tarnowitz; cz. Tarnovice, Tarnovské Hory; łac. Montes Tarnovicenses) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego.

W 2017 tarnogórska Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz