Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia z języków skandynawskich

2019-07-05 Protlumaczenia

Obecna rzeczywistość społeczna i gospodarcza zmienia się wręcz nie do poznania. Brexit, a co za tym idzie wciąż niepewna sytuacja Polaków na Wyspach Brytyjskich sprawia, że coraz więcej osób wyjeżdża do Skandynawii. Ale kontakt naszych rodaków z północną częścią Europy to nie tylko  emigracja zarobkowa.

Stabilna sytuacja polskich firm i ciągły wzrost ich wskaźników ekonomicznych sprawia, że coraz odważniej  myślą one o swojej ekspansji. W ślad za powyższym zwiększa się zapotrzebowanie na tłumaczenia języków skandynawskich. Na popyt, który wciąż wykazuje tendencje wzrostowe odpowiada nasze biuro tłumaczeń. Każdy z Państwa może skorzystać online z takich usług jak:

Tłumaczenia z języków skandynawskich

  • Tłumaczenia szwedzkiego – królestwo Trzech Koron to Państwo, które jest nad wyraz nowoczesne. Ze Szwecji pochodzi wiele znanych marek. Electrolux, Volvo, Saab czy wreszcie H&M to tylko niektóre z nich. Na polski rynek oddziałuje bowiem wiele innych podmiotów, które nie mają jeszcze tak rozpoznawalnych nazw. Szwecja jawi się także jako kraj przyjazny emigrantom. Osoby, które wybrały go jako przestrzeń do spędzenia kilku następnych lat swojego życia nie mają większych powodów do narzekań. To właśnie one są największymi odbiorcami usług biura tłumaczeń online. Na Państwa zlecenie wykonujemy przekłady dokumentów kredytowych, aktów zmiany stany cywilnego oraz zaświadczeń.
  • Tłumaczenia norweskiegoEdvard Hagerup Grieg to norweski kompozytor, którego korzenie pochodzą ze Szkocji. Jego muzyka znana jest wielu ludziom na całym świecie. Gdyby zamknąć oczy i wsłuchać się w jej dźwięki, można dostrzec piękno tego kraju, które jawi się pod postacią urokliwego wybrzeża oraz wszechobecnych fiordów. Norweski zajmuje szczególne miejsce wśród języków, które obsługujemy. Oferta na jego translacje jest z nami obecna od początku istnienia firmy.
  • Tłumaczenia duńskiego – dla pokolenia obecnych 30 i 40 latków klocki Lego były jedną z najbardziej pożądanych zabawek. Ich posiadanie świadczyło o spełnieniu jednego z dziecięcych marzeń. I chodź dziś miejsce klocków powoli zajmują tablety oraz smartfony, wciąż są one obecne w pokojach dzieci na całym globie. Ale do Dani udajemy się nie tylko po zakup nowego zestawu tych wciągających zabawek. Relatywnie wysokie zarobki i dobra opieka socjalna to dwa główne powody takiego stanu rzeczy. Wszystkim tym z Państwa, którzy poszukują przekładów duńskiego polecamy usługi naszego przedsiębiorstwa.
Tłumaczenia z języków skandynawskich
Tłumaczenia z języków skandynawskich

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz