Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenie zdań z angielskiego na polski

tlumaczenia zdan z polskiego na angielski 400x300 - Tłumaczenie zdań z angielskiego na polski
2021-03-25 Protlumaczenia

Tłumaczenia zdań z polskiego na angielski są ważne z bardzo wielu powodów. W końcu od jakości danego przekładu zależy czy załatwimy daną sprawę, czy też przejdzie ona nam „koło nosa”.

Od efektu końcowego przekładu uzależnić można bardzo wiele spraw. Dobrze przygotowane translacje instrukcji obsługi, ofert marketingowych oraz różnego rodzaju pism sprawią, że łatwiej będzie z nich korzystać. Poniekąd dają one również wyraz Państwa profesjonalizmowi. Kto bowiem będzie chciał współpracować z firmą, która omija kwestie językowe szerokim łukiem ? O tym, że temat wart jest uwagi świadczą przede wszystkim liczby. W ujęciu statystycznym mamy przede wszystkim na myśli:

Tłumaczenia zdań z polskiego na angielski

  • Zasięg języka angielskiego – Unia Europejska liczy w chwili obecnej 27 krajów. Grupa ta posługuje się aż 23 językami obcymi, wśród których jest i mowa Szekspira. Tłumaczenia zdań z polskiego na angielski przydadzą się aż 33 % osób, które zamieszkują ten teren. Ponadto język ten jest oficjalną mową urzędową w takich krajach jak Irlandia, Malta oraz Wielka Brytania. Jeśli więc chcecie coś Państwo załatwić, w którymś z państw UE to usługa ta jest dla Państwa wręcz nieodzowna.
  • Wartość eksportu towarówtłumaczenia zdań z polskiego na angielski są również ważne dla polskich eksporterów. W październiku 2020 wartość sprzedanych przez nich dóbr przekroczyła 100 miliardów złotych. Kwota ta musi robić wrażeniem. Bez przełamywania barier językowych nie byłaby ona jednak możliwa do osiągnięcia. Przy wymianie handlowej bardzo często trzeba przygotowywać translacje, a najlepiej jest to uczynić w profesjonalnym biurze tłumaczeń.
  • Ilość osób na emigracji – liczba Polaków, którzy przebywają zagranicą wynosi na chwile obecną 2,54 miliona. Tłumaczenia angielskiego są dla nich istotne z bardzo wielu względów. Chęć zdobycia lepszej pracy, czy ubieganie się o kredyt hipoteczny są jednym z przykładów ich wykorzystania. W dobie pandemii koronawirusa dobrze jest skorzystać z usług filologów przez Internet. Nasza firma zaprasza Państwa do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Gwarantujemy fachową obsługę lingwistyczną.

 

Tłumaczenia zdań z polskiego na angielski
Tłumaczenia tekstów z angielskiego i na angielski

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz