Darmowa
WYCENA
dokumentów

Usługi tłumaczeniowe online

2019-11-04 Protlumaczenia

W dzisiejszej rzeczywistości wiele spraw można załatwić za pośrednictwem Internetu. Fakt ten znajduje swoje odzwierciedlenie nie tylko w sferze handlu, ale i usług. Każdego dnia wielu z nas realizuje postawione przed nami zadania online.

Kupno nowego telefonu czy zamówienie wizyty specjalistów jest łatwiejsze niż to było w przeszłości. To samo dotyczy również tłumaczeń. Jeszcze do niedawna w poszukiwaniu odpowiedniego specjalisty przemierzaliśmy dziesiątki kilometrów. Dziś wszystko można załatwić w sposób zdalny. Tego typu serwis jest znakiem rozpoznawczym naszego biura. Usługi tłumaczeniowe online zostały przez nas przygotowane w taki sposób, aby spełnić Państwa oczekiwania. Każdy z Państwa może je zamówić:

Usługi tłumaczeniowe online – biuro tłumaczeń online

  • O dowolnej porze dnia i nocyusługi tłumaczeniowe online nie posiadają granic w postaci ram czasowych. Nasze serwery są do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Sobotnie popołudnia czy niedzielne wieczory można więc wykorzystać na przygotowanie skanów posiadanej dokumentacji i wysyłkę ich na naszego maila. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Za pośrednictwem smartfonu lub tabletuusługi tłumaczeniowe online są dostosowane do użytkowników smartfonów oraz tabletów. Za pośrednictwem aplikacji Android można do nas dostarczyć wybrane pliki i otrzymać niezobowiązującą wycenę. Taki stan rzeczy wpływa na komfort naszych klientów i ułatwia im komunikację z biurem obsługi klienta. Oprogramowanie dostępne jest za darmo w Google Play.
  • W atrakcyjnej cenieusługi tłumaczeniowe online nie są wcale droższe od ich analogowych odpowiedników. Przemawia za tym redukcja kosztów pośrednich, które składają się na finalną cenę tłumaczenia. Brak konieczności zatrudniania kolejnych doradców i ponoszenia kosztów wynajmu biur przekłada się na satysfakcję naszych klientów. Mogą oni bowiem otrzymać wysokiej klasy translacje bez uszczerbku w swoich finansach.
  • Bez względu na aktualne miejsce przebywaniatłumaczenia online działają „na odległość”. Oznacza to, ni mniej, ni więcej, że można je zamówić bez opuszczania domu lub biura. Nasze przekłady dostarczamy do wybranego miejsca w kraju i na świecie. Na życzenie służymy również skanami przetłumaczonej dokumentacji.
Tłumaczenia online pomagają zaoszczędzić czas
Tłumaczenia online pomagają zaoszczędzić czas

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz