Darmowa
WYCENA
dokumentów

Biuro tłumaczeń Małopolskie

Biuro tłumaczeń Małopolskie
2020-06-01 Protlumaczenia

Biuro tłumaczeń Małopolskie to nasza oferta translacji z ponad 40 mów obcych. Zapraszamy do kooperacji wszystkie podmioty gospodarcze i klientów indywidualnych z Waszego regionu. Przygotowujemy przekłady zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Nasi specjaliści są do dyspozycji naszych klientów przez bez wyłączenia niedziel i świąt.Biuro tłumaczeń to doskonały wybór dla wszystkich tych którzy cierpią na brak czasu. U nas można bowiem zamówić translacje bez wychodzenia z domu lub biura. Nasze usługi cieszą się uznaniem wśród tych z Państwa, którzy poszukują sprawdzonych wykonawców w korzystnych cenach. Nasza firma z przyjemnością przygotuje:

Biuro tłumaczeń Małopolskie

  • Translacje instrukcji obsługi – egzystujemy w czasach intensywnego rozwoju gospodarczego. Wiele przedsiębiorstw szuka nowych ścieżek zwielokrotnienia swoich dochodów. Często osiąga się ten cel przez wdrażanie nowych rozwiązań. Kupno nowej maszyny wiąże się z koniecznością przygotowania translacji instrukcji. Biuro tłumaczeń Małopolskie to firma, która dysponuje bogatym zapleczem tłumaczeniowym i sprosta tranljacjom z ponad 50 dziedzin wiedzy.
  • Tłumaczenia CV – wiele osób nadal udaje się w poszukiwaniu pracy zagranicę. Jednym z dokumentów, który powinien im pomóc w tym procesie jest dobrze przetłumaczone CV. Nasze biuro realizuje przekładami papierów wymaganych przez firmy poszukujące pracowników.
  • Przekłady dokumentów motoryzacyjnych – zakup samochodu z zagranicy to czynność, które wymaga sporego zaangażowania. Swoje zaangażowanie warto sobie zrekompensować upraszczając procedury administracyjne. Biuro tłumaczeń Małopolskie to doskonały partner w sferze tłumaczeń papierów samochodowych. Gwarantujemy szybkie wykonawstwo i najlepsze stawki.
  • Przekłady witryn internetowych – nasi filolodzy wychodząc także naprzeciw oczekiwaniom sektora IT. Na Wasze zamówienie dokonamy przekładów witryn internetowych oraz innych materiałów umieszczanych online. Nasze przekłady rozliczamy w odniesieniu do 1800 znaków ze spacjami. Przy większej liczbie jednostek tłumaczeniowych możecie Państwo liczyć na uzyskanie korzystniejszych stawek. Nasze biuro to partner ,któremu warto zaufać.

 

Biuro tłumaczeń Małopolskie
Biuro tłumaczeń Małopolskie

 

  • Małopolskie w Wikipedii:

Województwo małopolskie – jedno z 16 województw Polski. Województwo zajmuje powierzchnię 15 182 km² i jest jednym z mniejszych w Polsce (12 miejsce w kraju). Województwo ma około 3,4 mln mieszkańców (stan na 31 grudnia 2019), zajmując pod tym względem 4. miejsce w Polsce. Gęstość zaludnienia jest drugą najwyższą w kraju po woj. śląskim (małopolskie – 223 osób/km², śląskie – 372 osób/km², średnia krajowa – 123 osób/km²). W obecnym kształcie powstało 1 stycznia 1999 r. w wyniku reformy administracyjnej.

  • Małopolskie na mapach: 

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz