Darmowa
WYCENA
dokumentów

FAQ

FAQ – pytania i odpowiedzi 

  1. Co to jest biuro tłumaczeń online ?

Biuro tłumaczeń online to firma, która realizuje przekłady w sposób zdalny. Jej działanie polega na konsolidowaniu potencjału pojedynczych tłumaczy i łączeniu go w jedną całość. Naszych filologów rekrutujemy spośród specjalistów o największych umiejętnościach, proponując Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnej cenie.

  1. Gdzie działa nasze biuro tłumaczeń ?

Biuro tłumaczeń online działa na terenie całego kraju. Oznacza to, że każdy klient, który chce skorzystać z naszych usług może to zrobić online. Zapraszamy do przesyłania zapytań mailowych o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Tłumaczenia online są dostępne zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

  1. Jakie języki obsługuje biuro tłumaczeń online ?

Biuro tłumaczeń online obsługuje niemal 40 języków obcych, przekładanych na 120 sposobów. W naszej firmie zamówicie Państwo zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe. Oprócz tekstów pisanych językiem standardowym zajmuje się także wykonawstwem przekładów specjalistycznych. Zapraszamy naszych klientów do zlecania przekładów medycznych oraz technicznych.

  1. Jak będzie wyglądało moje tłumaczenie ?

Biuro tłumaczeń online dużą uwagę przywiązuje do estetyki i dba o każdy szczegół Państwa translacji. Oznacza to, że wiernie staramy się oddać wygląd oryginałów i sprostać stawianym przed nami wymaganiom. Na etapie zlecania przekładu można więc wymagać od nas, aby końcowe tłumaczenie były przygotowane tak, aby je można było wykorzystać bezpośrednio do druku. W naszym teamie oprócz filologów, znajdują się bowiem wprawni edytorzy.

  1. Ile kosztują tłumaczenia online ?

Tłumaczenia online naszego autorstwa wyceniane są podług 1800 znaków ze spacjami w przypadku przekładów zwykłych i 1125 znaków ze spacjami w odniesieniu do tłumaczeń poświadczonych. Ceny różnią się w zależności od języków, ale są z reguły niższe od stawek proponowanych bezpośrednio przez tłumaczy. Taki paradoks wynika z faktu, że Internetowe biura tłumaczeń są tańsze w utrzymaniu od tradycyjnych. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim niższy poziom kosztów pośrednich.

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania
FAQ – najczęściej zadawane pytania

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz