Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumacz przysięgły

Kto to jest tłumacz przysięgły?

Tłumacz przysięgły to osoba, której profesją jest przygotowywanie przekładów wymaganych przez sądy, organy administracji państwowej oraz wszelkiego rodzaju instytucje. Jego usługi są niezbędnym elementem współczesnej rzeczywistości. Bez fachowo przygotowanych przekładów niemożliwym staje się załatwienie wielu spraw dnia codziennego. Taki stan rzeczy dotyczy zarówno kwestii zawodowych jak i prywatnych. Z serwisu oferowanego przez tłumacza przysięgłego korzystają bowiem nie osoby prywatne, ale także firmy. Biuro tłumaczeń  konsoliduje wysiłki filologów z prawie 40 języków obcych. Od 2012 roku dostarczamy Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na płaszczyźnie online. Jeszcze nigdy zamówienie translacji pisemnych nie było tak proste jak dziś. Tłumacze przysięgli, który stanowią o potencjale kadrowym naszego przedsiębiorstwa dostarczą Państwu translacje, które będzie można uznać za:

 

Zamów tłumaczenie online

Tłumacz przysięgły zaprasza do współpracy w Państwa mieście

 

Tłumacz przysięgły online
Tłumacz przysięgły online

 

Tłumacz przysięgły realizuje wszystkie typy przekładów, a jego celem jest doskonalenie swojego rzemiosła. Z usług biura tłumaczeń mogą skorzystać wszystkie typy odbiorców. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i firmy. Przy pomocy Protlumaczenia.pl s.c. znaczenie prostsze staje się uzyskanie potrzebnych przekładów. Dostęp do usług wybranych filologów możliwy jest za pośrednictwem Internetu. Sposobność do zamówienia przekładów online sprawia, że oszczędzacie Państwo nie tylko czas, ale również pieniądze. Za pomocą naszej strony Internetowej możecie Państwo zamówić przede wszystkim:

Zakres działań tłumacza przysięgłego online

 

Tłumaczenia poświadczone online
Tłumaczenia poświadczone online

 

Wiele osób zastanawia się nad tym jak zlecić tłumaczenia przysięgłe online. Tyle samo z nich kłopocze się również o kwestie związane z bezpieczeństwem tego typu usługi. Wszystkich tych z Państwa, którzy mają dylematy pragniemy uspokoić. Zlecanie przekładów uwierzytelnionych przez Internet jest proste, a o Państwa dane dbamy za pośrednictwem polityki RODO. Biuro tłumaczeń obsługuje klientów prywatnych oraz firmy i instytucje takie jak np. sądy czy stowarzyszenia. Aby zainicjować proces translacji Państwa dokumentów wystarczy:

Zlecanie tłumaczeń przysięgłych jest proste

  1. Wybrać papiery, które mają zostać przetłumaczonetłumacz przysięgły, który będzie pracować nad Państwa dokumentami musi znać zakres swojej pracy. Przed wysłaniem dokumentów do biura trzeba więc je najpierw wybrać, a później sprowadzić do postaci skanu. Jeśli nie mają Państwo urządzenia skanującego wystarczą nam fotokopie. Tym z Państwa, którzy potrafią korzystać ze smartfonów w sposób zaawansowany polecamy także aplikację: Tiny Scanner – PDF Scanner App. Jest ona do pobrania za darmo. W wielu przypadkach jesteśmy Państwu w stanie podpowiedzieć, co musi być przełożone na docelowy język.
  2. Wysłać dokumenty na naszego maila – kolejnym krokiem do uzyskania tłumaczeń jest wysyłka dokumentów na naszego maila. Można to zrobić wykorzystując formularz wyceny lub kierując korespondencję bezpośrednio. Gwarantujemy, że żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi. Średni czas oczekiwania to nie więcej niż 24 godziny. W sprawach pilnych można do nas dzwonić także w weekendy oraz święta.
  3. Zaakceptować warunki realizacji tłumaczenia – standardowa odpowiedź na maila do tłumacza przysięgłego zawiera wycenę przekładu oraz czas oczekiwania na dokumenty. Proszę się nie martwić, nie jest on długi. Większość tłumaczeń poświadczonych wykonujemy w przeciągu 48 godzin od dnia potwierdzenia z Państwa strony.
  4. Oczekiwać na dokumenty – odbioru dokumentów przetłumaczonych przez naszych specjalistów można dokonać osobiście lub zadeklarować chęć ich otrzymania pocztą lub kurierem. Jeśli więc nie będzie żadnych przeszkód to tłumaczenia przysięgłe dotrą do Państwa w maksymalnie 72 godziny. W przypadku konieczności przedłożenia skanów prosimy o stosowną informację w mailu zawierającym potwierdzenie wpłaty za wybrane translacje.

 

Prosty sposób na uzyskanie tłumaczeń przysięgłych
Prosty sposób na uzyskanie tłumaczeń przysięgłych

Tłumacz przysięgły przez fakt, że nie działa w pojedynkę może zaoferować Państwu znacznie więcej. Biuro tłumaczeń, którego jest on częścią wspiera swoich specjalistów językowych na każdym kroku. Dzięki zaangażowaniu specjalistów z wielu dziedzin nasze przekłady wyróżnia fachowość oraz profesjonalizm. Naszym klientom dajemy znacznie więcej, niż tylko fachowo sporządzone translacje. Można się o tym przekonać nie tylko osobiście, ale i poprzez możliwości jakie dają tłumaczenia online. Wybierając Protlumaczenia.pl s.c. macie Państwo pewność, że nawet najbardziej błahy przekład potraktowany będzie z należytą starannością. Każdego nabywcę naszych usług traktujemy w sposób wyjątkowy. Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne naszego autorstwa wyróżniają takie cechy jak:

Co wyróżnia tłumaczenia przysięgłe online?

 

Co wyróżnia tłumaczenia przysięgłe ?
Co wyróżnia tłumaczenia przysięgłe ?

 

Obsługiwane języki:

Obsługiwane miasta w zakresie tłumaczeń przysięgłych online

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz