Darmowa
WYCENA
dokumentów

Proces zamawiania tłumaczeń

Biuro tłumaczeń online powstało w celu ułatwienia Państwu kontaktu z wybranymi specjalistami językowymi. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu, a na każde zapytanie ofertowe, odpowiemy przed upływem 1 doby. Na zlecenie naszych klientów przygotujemy przekłady: zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Naszą główną uwagę kierujemy na mieszkańców i firmy z 90 największych miast w kraju. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Proces zamówienia tłumaczeń w naszej firmie jest niezwykle prosty i sprowadza się do kilku prostych kroków. Aby otrzymać wybrany przez Państwa przekład wystarczy:

Zamów tłumaczenie online

Proces zamawiania tłumaczeń

  1. Sprowadzić dokumenty do postaci cyfrowej – prawie każdy człowiek, żyjący w drugiej dekadzie XXI wieku posiada dostęp do skanera. Jeśli nawet sam nie dysponuje tym urządzeniem to ma go na pewno któryś z jego znajomych. Sam skaner nie jest jednak niezbędny do przygotowania cyfrowych kopii dokumentów. Chcąc wysłać nam je do wyglądu wystarczy użyć telefonu wyposażonego w aparat fotograficzny i zrobić odpowiednie zdjęcie. Tak przygotowane kopie warto ponumerować i skopiować do wybranego folderu.
  2. Wysłać skany lub zdjęcia na naszego maila – na wielu witrynach, sygnowanych logiem Protlumaczenia udostępniliśmy formularze, które ułatwiają wysyłkę skanów na naszego maila. W alternatywie możecie użyć Państwo naszej aplikacji na Androida lub wyekspediować dokumenty bezpośrednio na adres naszej firmy. Żaden sygnał z Państwa strony nie zostanie przez nas pominięty. Na wszelką korespondencję odpowiemy tak szybko jak to tylko będzie możliwe.
  3. Poczekać na darmową wycenę – dokumenty, które trafią na nasz serwer zostaną przeanalizowane przez jednego z naszych pracowników. Ilość znaków tworzących ich treść policzymy przy użyciu specjalistycznego oprogramowania, a następnie przemnożymy przez obowiązujące stawki. W przeciągu kilku godzin otrzymacie Państwo dokładne określenie kosztów realizacji przekładu. Przy większych zamówieniach udzielimy Państwu stosownych rabatów, obniżając końcową wartość zlecenia.
  4. Zaakceptować koszty realizacji tłumaczenia i przelać środki na nasze konto – po decyzji akceptującej zaproponowane warunki, otrzymacie Państwo od nas numer konta, na który będzie można przelać wcześniej ustalone środki. Po przesłaniu potwierdzenia przelewu lub zaksięgowaniu się ich na naszym koncie przystąpimy do realizacji zadania. Prosimy, aby w tytule przelewu wpisywać Państwa adres e–mail. Tego typu praktyka ułatwia nam weryfikowanie poszczególnych wpłat.
  5. Odebrać tłumaczenia ze swojej skrzynki mailowej lub od kuriera –pl wykonują wszystkie rodzaje translacji. Część z nich wymaga posiadania wersji fizycznej. Tłumaczenia przysięgłe, bo o nich tu mowa wyślemy na podany przez Państwa adres w kraju lub zagranicą. Pozostały dostarczymy w sposób elektroniczny.

 

Proces zamawiania tłumaczeń
Proces zamawiania tłumaczeń

 

W przypadku pytań odnośnie jakichkolwiek pytań odnośnie powyższej procedury zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 501-32-7777

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz