Darmowa
WYCENA
dokumentów

Ile kosztują tłumaczenia samochodowe ?

2021-09-17 Protlumaczenia

Jaki jest koszt tłumaczeń samochodowych?

Nabywcy nowych aut bardzo często zastanawiają się, ile kosztują tłumaczenia samochodowe. Nie ma się co dziwić skoro zakup samochodu wiąże się z wydatkami. Nie dość, że trzeba zapłacić podatek to jeszcze warto jest wykonać gruntowny przegląd techniczny nowego pojazdu.

Takie czynności jak wymiana oleju, filtrów czy paska rozrządu nie należą przecież do najtańszych. W tym kontekście warto jest poszukać jak najtańszej opcji na przekłady dokumentów, które umożliwią otrzymanie polskich tablic rejestracyjnych. Biuro tłumaczeń online zapewnia korzystne ceny tłumaczeń samochodowych. Uzależnione są one od:

Ile kosztują tłumaczenia samochodowe ?

  • Kraju pochodzenia samochodu – na pytanie, ile kosztują tłumaczenia samochodowe, odpowie najlepiej kraj z jakiego sprowadzany jest dany pojazd. Najtańsze translacje obejmują papiery od wehikułów sprowadzanych z Niemiec, Francji oraz Włoch. Nieco droższe są przekłady dowodów i umów kupna – sprzedaży od aut, które zostały zakupione w Czechach lub Skandynawii. Przedział cenowy tłumaczeń mieści się w granicach od 80 do 350 złotych brutto.
  • Liczby dokumentów – aby rozwiać wątpliwości dotyczące tego, ile kosztują tłumaczenia samochodowe warto wziąć pod uwagę liczbę dokumentów, które zostały dostarczone do biura tłumaczeń. W niektórych przypadkach ich lista może być naprawdę długa. Dzieje się tak w przypadku pojazdów specjalistycznych, które mogą oprócz papierów standardowych wymagać tłumaczeń homologacji lub różnego rodzaju świadectw.
  • Ilości kompletów dokumentów – biuro tłumaczeń online podchodzi do swoich klientów w sposób indywidualny i przy wycenie tłumaczeń bierze różne scenariusze. Na specjalne ceny mogą zatem liczyć osoby, które zlecają tłumaczenia większej liczby kompletów samochodowych. Obniżenie ceny o 10 % spotka wszystkich tych z Państwa, którzy zlecą do tłumaczenia minimum 2 komplety samochodowe. Większa ilość dokumentów wyceniana jest indywidualnie.
  • Stażu we współpracyProtłumaczenia zapraszają do kooperacji firmy i osoby importujące samochody z zagranicy. Podejmując się kooperacji z naszym teamem zyskujecie Państwo partnera godnego zaufania. Dla stałych klientów mamy zawsze najniższe marże i preferencyjne warunki współpracy. Jesteśmy ponadto otwarci na Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu.

 

Ile kosztują tłumaczenia samochodowe ?
Ile kosztują tłumaczenia samochodowe ?

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz