Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Andrychów

Tłumaczenia Andrychów to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie naszego  serwisu dostarczymy Państwu translacje zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Gwarantujemy bezpłatne wyceny kosztów wykonania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Andrychów

Tłumaczenia Andrychów
Tłumaczenia Andrychów

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Andrychów – notatka z Wikipedii:

Andrychów (dawniej też Jędr(z)ychów, łac. Andrichovia[potrzebny przypis]) – miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, nad rzeką Wieprzówką, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Andrychów.

Miasto posiada tradycje przemysłowe sięgające XVIII w. Pokonało problemy związane z transformacją ustrojową i obecnie rozwija się również jako ośrodek przemysłowy: m.in. powstała tam podstrefa specjalnej strefy ekonomicznej zarządzana przez Krakowski Park Technologiczny. Tradycyjne gałęzie przemysłu andrychowskiego to przemysł bawełniany, przemysł włókienniczy i przemysł maszynowy. Z racji położenia, tradycji letniskowej i stale rozwijanego zaplecza stał się ważnym ośrodkiem turystycznym w rejonie Beskidu Małego.

Andrychów – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz