Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Czechowice-Dziedzice

Tłumaczenia Czechowice-Dziedzice to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W obrębie proponowanego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, poświadczone i techniczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania papierów za przyczyną poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednej doby. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Czechowice-Dziedzice

Tłumaczenia Czechowice-Dziedzice
Tłumaczenia Czechowice-Dziedzice

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej branży ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Czechowice-Dziedzice – notatka z Wikipedii:

Czechowice-Dziedzice (niem. Czechowitz-Dzieditz, Czechowitz-Dziedzitz; do 21 listopada 1958 Czechowice) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie bielskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Czechowice-Dziedzice; miasto leży na Śląsku Cieszyńskim w aglomeracji bielskiej.

Miasto powstało w 1951 (de facto w 1941) pod nazwą Czechowice (do 1958) z połączenia wsi Czechowice i wsi Dziedzice, których historia sięga średniowiecza. Dziedzice od końca XIX w. rozwijały się też jako węzeł kolejowy oraz ośrodek przemysłu. Współcześnie oprócz Czechowic i Dziedzic częściami miasta są m.in. Lipowiec, Ochodza, Olszyna, Renardowice, Żebracz i kilka mniejszych osiedli.

Czechowice-Dziedzice stanowią ośrodek przemysłowy z kopalnią węgla kamiennego, walcownią metali, fabryką zapałek, fabryką sprzętu elektrotechnicznego oraz rafinerią.

Według danych z 2017 r. miasto miało 35 631 mieszkańców. Pod względem liczby ludności jest to trzecie największe miasto w Polsce niebędące siedzibą powiatu (po Rumi i Knurowie) oraz największe miasto niepowiatowe na terytorium gminy miejsko-wiejskiej.

Czechowice-Dziedzice – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz