Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Częstochowa

Tłumaczenia Częstochowa to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za przyczyną maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Zapewniamy niezobowiązujące kalkulacje kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Częstochowa

Tłumaczenia Częstochowa
Tłumaczenia Częstochowa

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Częstochowa – notatka z Wikipedii:

Częstochowa – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu częstochowskiego. W latach 1975–1998 stolica województwa częstochowskiego. Częstochowa, pomimo tego że znajduje się w granicach województwa śląskiego, historycznie, kulturowo i etniczne należy do Małopolski.

Częstochowa jest położona w północnej części województwa śląskiego, nad rzeką Wartą, w trzech mezoregionach fizycznogeograficznych, należących do Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i Wyżyny Woźnicko-Wieluńskiej. 30 czerwca 2018 r. miasto miało 223 322 mieszkańców. Jest to 13. miasto w Polsce pod względem zajmowanej powierzchni i pod względem liczby ludności (drugie wśród miast niewojewódzkich).

Stara Częstochowa, obecnie część Częstochowy, uzyskała lokację między 1370 i 1377 rokiem. Współczesna Częstochowa powstała z połączenia Starej Częstochowy z Częstochówką 19 sierpnia 1826 roku.

Częstochowa jest centralnym miastem aglomeracji częstochowskiej, a także największym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym w subregionie północnym województwa śląskiego. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze z otoczonym szczególnym kultem w Polsce, czczonym jako cudowny wizerunek i narodowa relikwia, obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Jest to główny polski ośrodek kultu maryjnego i pielgrzymowania.

Częstochowa – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz