Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Ełk

Tłumaczenia Ełk to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów translacje zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam papierów za pośrednictwem maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Zapewniamy bezpłatne wyceny kosztów wykonania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Ełk

Tłumaczenia Ełk
Tłumaczenia Ełk

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Ełk – notatka z Wikipedii:

Ełk (dawniej Łek, niem. Lyck i, prus. Luks) – miasto w północno-wschodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Największe i najludniejsze miasto na Mazurach oraz główny ośrodek przemysłowy i kulturalny w regionie.

Do 31 maja 1975 i od 1 stycznia 1999 siedziba władz powiatu ełckiego, a od 1992 siedziba rzymskokatolickiej diecezji ełckiej. Miasto zajmuje 3. miejsce pod względem ludności i 4. miejsce pod względem powierzchni w województwie warmińsko-mazurskim. Jest największym miastem współczesnej Polski na ziemiach, które należały do Prus Książęcych, dawnego lenna Korony Królestwa Polskiego.

W latach 1946–1975 miasto administracyjnie należało do województwa białostockiego, a w latach 1975–1998 do województwa suwalskiego.

Ełk – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz