Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Gdańsk

Tłumaczenia Gdańsk to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W obrębie naszego  serwisu dostarczymy Państwu translacje zwykłe, przysięgłe i medyczne. Zapraszamy Państwa do przesyłania papierów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy niezobowiązujące kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Gdańsk

Tłumaczenia Gdańsk
Tłumaczenia Gdańsk

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Gdańsk – notatka z Wikipedii:

Gdańsk (kaszub. Gduńsk, niem. Danzig, łac. Gedanum, Dantiscum) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską. Centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego. Ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym.

Gdańsk z 470 907 mieszkańcami zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a siódme miejsce pod względem powierzchni – 261,96 km². Ośrodek aglomeracji trójmiejskiej, nazywaną też gdańską, wraz z Gdynią i Sopotem tworzą Trójmiasto.

Jest to miasto o ponadtysiącletniej historii, którego tożsamość na przestrzeni wieków kształtowała się pod wpływem różnych kultur. Gdańsk był również największym miastem Rzeczypospolitej Obojga Narodów, miastem królewskim i hanzeatyckim, posiadał prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla, w XVI w. był najbogatszym w Rzeczypospolitej. Miasto było też ważnym ośrodkiem kulturalnym. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych.

W Gdańsku odbywają się największe na świecie międzynarodowe targi bursztynu i wyrobów bursztynowych Amberif.

Gdańsk – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz