Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Jastrzębie Zdrój

Tłumaczenia Jastrzębie Zdrój to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu przygotujemy Państwu przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Jastrzębie Zdrój

Tłumaczenia Jastrzębie Zdrój
Tłumaczenia Jastrzębie Zdrój

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Jastrzębie Zdrój – notatka z Wikipedii:

Jastrzębie-Zdrój (śl. Jastrzymbje-Zdrůj, niem. Bad Königsdorff-Jastrzemb) – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Jeden z ośrodków centralnych aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Liczy 89 590 mieszkańców (2017), a jego powierzchnia wynosi 85,33 km².

Od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku uzdrowisko. W latach 50. XX wieku odkryto tu znaczne zasoby węgla kamiennego, co przekształciło miejscowość w ośrodek miejski i przemysłowy.

Jastrzębie Zdrój – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz