Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Kętrzyn

Tłumaczenia Kętrzyn to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach naszego  serwisu wykonamy Państwu translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam papierów za pośrednictwem poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy bezpłatne kalkulacje kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Kętrzyn

Tłumaczenia Kętrzyn
Tłumaczenia Kętrzyn

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Kętrzyn – notatka z Wikipedii:

Kętrzyn (do 1946 r. Rastembork, niem. Rastenburg) – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu kętrzyńskiego.

Kętrzyn leży w historycznych Prusach Dolnych, na obszarze dawnej Barcji oraz we wschodniej części Mazur. Położony jest kilkanaście kilometrów na wschód od granic Warmii.

Niegdyś prężny ośrodek przemysłowy, dzisiejszy Kętrzyn jest niewielkim i ciągle malejącym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 27 478, z czego 52,5% stanowią kobiety, a 47,5% mężczyźni. W latach 2002–2017 liczba mieszkańców zmalała o 4,0%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,7 lat (dane GUS z roku 2017).

Kętrzyn znalazł się na 4 miejscu w Polsce ogłoszonej w roku 2017 przez Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN „czarnej listy” małych i średnich miast zagrożonych zapaścią społeczno-gospodarczą.

Kętrzyn – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz