Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Kościan

Tłumaczenia Kościan to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie naszego  serwisu wykonamy dla naszych klientów przekłady zwykłe, uwierzytelnione i medyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu 24 godzin. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Kościan

Tłumaczenia Kościan
Tłumaczenia Kościan

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Kościan – notatka z Wikipedii:

Kościan (niem. Kosten) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie kościańskim. Miasto jest siedzibą władz wiejskiej gminy Kościan.

Miasto królewskie, należące do starostwa kościańskiego, pod koniec XVI wieku leżało w powiecie kościańskim województwa poznańskiego. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa leszczyńskiego.

Według danych GUS z 30 czerwca 2018, miasto liczyło 23 880 mieszkańców.

Kościan – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz