Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Łasin

Tłumaczenia Łasin to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu wykonamy dla naszych klientów przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Agitujemy Państwa do dostarczania nam dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Zapewniamy niezobowiązujące kalkulacje kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Łasin

Tłumaczenia Łasin
Tłumaczenia Łasin

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Łasin – notatka z Wikipedii:

Łasin (niem. Lessen) – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie grudziądzkim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Łasin.

W latach 1975–1998 miasto należało administracyjnie do województwa toruńskiego.

Miasto położone jest nad Jeziorem Łasińskim (tzw. jezioro Zamkowe) przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 16 z drogą wojewódzką nr 538.

Według danych z 1 stycznia 2018 Łasin liczył 3320 mieszkańców.

Łasin – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz