Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Legnica

Tłumaczenia Legnica to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy dla naszych klientów przekłady zwykłe, poświadczone i techniczne. Agitujemy Państwa do dostarczania nam dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednego dnia. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Legnica

Tłumaczenia Legnica
Tłumaczenia Legnica

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Legnica – notatka z Wikipedii:

Legnica (dawniej Lignica, cz. Lehnice, niem. Liegnitz) – miasto na prawach powiatu w Polsce, w środkowej części województwa dolnośląskiego, w większości na Równinie Legnickiej, położone nad rzekami: Kaczawą (lewy dopływ Odry) i wpadającą do niej Czarną Wodą.

Legnica uzyskała lokację miejską przed 1252 rokiem. W latach 1809–1945 Legnica była stolicą rejencji legnickiej w pruskiej prowincji Śląsk. Od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 miasto było stolicą województwa legnickiego. Od 1992 r. stolica diecezji legnickiej Kościoła rzymskokatolickiego. Od 1999 roku siedziba władz ziemskiego powiatu legnickiego.

Legnica, według stanu na dzień 30 czerwca 2019, liczy 99 486 mieszkańców i jest 3. co do wielkości (po Wrocławiu i Wałbrzychu) miastem w województwie. Stanowi również najdalej wysunięty na południe i największy ośrodek miejski Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego.

Legnica stanowi ośrodek LGOM, znajdują się w niej zakłady należące do KGHM Polska Miedź, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Legnicki Park Technologiczny.

Legnica jest członkiem Związku Miast Polskich.

Legnica – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz