Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Oświęcim

Tłumaczenia Oświęcim to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach naszego  serwisu dostarczymy Wam przekłady zwykłe, poświadczone i techniczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania papierów za przyczyną poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Zapewniamy bezpłatne kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Oświęcim

Tłumaczenia Oświęcim
Tłumaczenia Oświęcim

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Oświęcim – notatka z Wikipedii:

Oświęcim (niem. Auschwitz, jid. ‏אָשפּיצין‎ Oszpicin, romski Auszwica) – miasto w województwie małopolskim, siedziba władz powiatu oświęcimskiego i dwóch gmin – miejskiej (miasto Oświęcim) oraz gminy wiejskiej Oświęcim (okoliczne sołectwa bez samego miasta).

Było miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto królewskie starostwa oświęcimskiego w powiecie śląskim województwa krakowskiego w końcu XVI wieku.

Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 40 324 mieszkańców, co plasowało je na czwartym miejscu wśród miast województwa małopolskiego.

Oświęcim – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz