Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Police

Tłumaczenia Police to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach naszego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów przekłady zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednego dnia. Protlumaczenia.pl to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Police

Tłumaczenia Police
Tłumaczenia Police

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Police – notatka z Wikipedii:

Police (do 1945 niem. Pölitz) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, siedziba powiatu polickiego i gminy miejsko-wiejskiej Police, miasto satelickie Szczecina, położone nad Odrą i Gunicą na Równinie Wkrzańskiej. Port morski na lewym brzegu ujściowego odcinka Odry. Police otacza Puszcza Wkrzańska. W Policach znajduje się port morsko-rzeczny na Odrze (piąty pod względem przeładunku w Polsce).

Police – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz