Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Siedlce

Tłumaczenia Siedlce to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu dostarczymy Wam translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Gwarantujemy niezobowiązujące kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednego dnia. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Siedlce

Tłumaczenia Siedlce
Tłumaczenia Siedlce

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Siedlce – notatka z Wikipedii:

Siedlce (biał. Седльцы, ros. Седльце, daw. Седлец, jid. ‏שעדליץ‎ Szedlic) – miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce w województwie mazowieckim, na Podlasiu Południowym, pomiędzy rzekami Muchawką i Helenką, historycznie należało do ziemi łukowskiej (Małopolska). Pod względem liczby mieszkańców 46. miejsce w Polsce i 4. w województwie mazowieckim. Siedziba rzymskokatolickiej kurii diecezji siedleckiej. Miasto stanowi lokalne i ponadlokalne centrum gospodarcze (rozwinięty handel, usługi i przemysł), edukacyjne (szkoły wyższe m.in. uniwersytet, seminarium duchowne i 10 szkół średnich, szkoła muzyczna I i II stopnia) i kulturalne (2 domy kultury, teatr, 4 biblioteki i 3 muzea).

Siedlce – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz