Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Świdnik

Tłumaczenia Świdnik to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za pośrednictwem poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów wykonania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Świdnik

Tłumaczenia Świdnik
Tłumaczenia Świdnik

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Świdnik – notatka z Wikipedii:

Świdnik – miasto we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim. 31 marca 2011 miał 40 710 mieszkańców.

W 1786 roku Świdnik był wsią królewską w powiecie lubelskim województwa lubelskiego. Prawa miejskie uzyskał w 1954.

Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. W Świdniku zlokalizowany jest port lotniczy Lublin.

Świdnik – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz