Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Szczecin

Tłumaczenia Szczecin to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy darmowe wyceny kosztów przygotowania translacji.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Szczecin

Tłumaczenia Szczecin
Tłumaczenia Szczecin

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej branży ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Szczecin – notatka z Wikipedii:

Szczecin (niem. Stettin, łac. Sedinum lub Stetinum) – miasto na prawach powiatu, stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego, położone na Pobrzeżu Szczecińskim, nad Odrą i jeziorem Dąbie. Historyczna stolica Księstwa Pomorskiego; później w granicach Szwecji, Brandenburgii, Prus i Niemiec, od 1945 roku należy do Polski (tym samym stanowi część tzw. Ziem Odzyskanych). Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni (300,55 km² z czego prawie 24% zajmują grunty pod wodami) i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Centrum aglomeracji szczecińskiej (jednej z 8 polskich metropolii według ESPON). Według danych GUS z 31 grudnia 2017 roku miasto liczyło 403 883 mieszkańców.

Z racji nadgranicznego położenia i bliskości (ok. 100 km) Morza Bałtyckiego, dostępnego przez żeglowną Odrę oraz Zalew Szczeciński, Szczecin stał się ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tu port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Miasto jest ośrodkiem turystycznym z dużą liczbą zabytków. Stanowi centrum akademickie i kulturalne (opera i operetka, liczne teatry, muzea i ośrodki kultury), jest także siedzibą kurii arcybiskupiej i wydziału teologicznego.

Szczecin oddziałuje także na niemieckie obszary przygraniczne. W 2013 Erwin Sellering, premier Meklemburgii-Pomorza Przedniego ogłosił, że miasto to powinno pełnić podobną rolę katalizatora rozwoju dla wschodniej części tego kraju związkowego, jak Hamburg dla części zachodniej. Również brandenburski powiat Uckermark wskazywany jest jako region o silnych powiązaniach ze Szczecinem.
Miasto otaczają trzy duże kompleksy leśne, puszcze: Wkrzańska od północy, Bukowa od południa oraz Goleniowska od wschodu.

Szczecin – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz