Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Tarnobrzeg

Tłumaczenia Tarnobrzeg to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu przygotujemy dla naszych klientów translacje zwykłe, poświadczone i techniczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za przyczyną poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Zapewniamy darmowe kalkulacje kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Tarnobrzeg

Tłumaczenia Tarnobrzeg
Tłumaczenia Tarnobrzeg

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Tarnobrzeg – notatka z Wikipedii:

Tarnobrzeg – miasto w Polsce, na prawach powiatu, położone w województwie podkarpackim. Siedziba władz powiatu tarnobrzeskiego w latach 1867–1975 oraz od 1999. Siedziba władz województwa tarnobrzeskiego w latach 1975–1998. W latach 1973–1976 miasto było siedzibą gminy wiejskiej Tarnobrzeg. Do początku lat 90. XX wieku największy w Polsce ośrodek wydobycia i przetwórstwa siarki.

Według danych GUS z 31 grudnia 2019 roku Tarnobrzeg liczył 46 745 mieszkańców.

Tarnobrzeg uzyskał lokację miejską w 1593 roku, ale nie została ona zrealizowana, ponowne nadanie praw miejskich przed 1681 rokiem.

Tarnobrzeg – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz