Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Turek

Tłumaczenia Turek to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach proponowanego  serwisu dostarczymy Państwu przekłady zwykłe, uwierzytelnione i medyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy bezpłatne wyceny kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Turek

Tłumaczenia Turek
Tłumaczenia Turek

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Turek – notatka z Wikipedii:

Turek – miasto i gmina w województwie wielkopolskim, siedziba powiatu tureckiego oraz gminy wiejskiej Turek. Położony na Wysoczyźnie Tureckiej, nad rzeką Kiełbaską. Był miastem duchownym.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 26 955 mieszkańców. Miasto stanowi 1,74% powierzchni powiatu.

Turek jest drugim co do wielkości ośrodkiem przemysłowym Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Obecność złóż węgla brunatnego w pobliżu miasta zadecydowała o powstaniu Kopalni Węgla Brunatnego „Adamów” oraz Elektrowni „Adamów”, należącej do Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, który dostarcza ok. 8,5% wytwarzanej w Polsce energii elektrycznej.

Przez Turek przebiegają drogi krajowe nr 72 (Konin – Łódź – Rawa Mazowiecka) i nr 83 (Turek – Sieradz) oraz droga wojewódzka nr 470 (Kalisz – Kościelec).

Turek – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz