Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Wrocław

Tłumaczenia Wrocław to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach naszego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, poświadczone i techniczne. Agitujemy Państwa do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy bezpłatne wyceny kosztów wykonania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Wrocław

Tłumaczenia Wrocław
Tłumaczenia Wrocław

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Wrocław – notatka z Wikipedii:

Wrocław i (łac. Vratislavia lub Wratislavia lub Budorgis, niem. Breslau Breslau i, dś. Brassel, cz. Vratislav, węg. Boroszló) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, nad Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska.

Jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej, a także największym miastem leżącym na Ziemiach Odzyskanych. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 642 869 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Miasto było stolicą księstwa wrocławskiego, siedzibą władz pruskiej prowincji Śląsk i rejencji wrocławskiej. Od 28 czerwca 1946 stolica województwa wrocławskiego. Od 1 stycznia 1999 stolica województwa dolnośląskiego, należy do Unii Metropolii Polskich i Eurocities.

W rankingu opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network, Wrocław został sklasyfikowany w X kategorii (Gamma –) miast o znaczeniu globalnym.

Wrocław został sklasyfikowany w pierwszej setce miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w 2015, 2016, 2017 i 2019, a także w pierwszej setce najbardziej inteligentnych miast na świecie (smart city) w raporcie IESE Cities in Motion Index w 2017 i 2019. W roku 2016 był Europejską Stolicą Kultury, a od roku 2019 jest Miastem Literatury UNESCO.

Wrocław – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz