Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Sopot

Tłumaczenia prawnicze Sopot to nasza oferta w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do współpracy zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy najlepsze ceny i wsparcie na każdym etapie procesu tłumaczeniowego. Nasz team tworzą tłumacze z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Sopot obejmują:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Sopot

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Sopot w Wikipedii:

Sopot (kaszub. Sopòt lub też Sopòtë, Copòtë, Copòt, niem. Zoppot) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską (Morze Bałtyckie), położone na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto, w obrębie aglomeracji trójmiejskiej. Jest najmniejszym pod względem liczby ludności miastem na prawach powiatu w Polsce oraz najmniejszym pod tym samym względem miastem, którego organem władzy wykonawczej jest prezydent (a nie burmistrz).

Sopot jest kurortem nadmorskim i uzdrowiskiem, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festival. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji.

Sopot na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz