Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Turek

Tłumaczenia prawnicze Turek to nasza oferta z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zachęcamy firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na każdym etapie procesu translacyjnego. Nasz zespół tworzą filolodzy z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Turek kierują swoją uwagę na:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Turek

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Turek w Wikipedii:

Turek – miasto i gmina w województwie wielkopolskim, siedziba powiatu tureckiego oraz gminy wiejskiej Turek. Położony na Wysoczyźnie Tureckiej, nad rzeką Kiełbaską. Był miastem duchownym.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 26 955 mieszkańców. Miasto stanowi 1,74% powierzchni powiatu.

Turek jest drugim co do wielkości ośrodkiem przemysłowym Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Obecność złóż węgla brunatnego w pobliżu miasta zadecydowała o powstaniu Kopalni Węgla Brunatnego „Adamów” oraz Elektrowni „Adamów”, należącej do Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, który dostarcza ok. 8,5% wytwarzanej w Polsce energii elektrycznej.

Przez Turek przebiegają drogi krajowe nr 72 (Konin – Łódź – Rawa Mazowiecka) i nr 83 (Turek – Sieradz) oraz droga wojewódzka nr 470 (Kalisz – Kościelec).

Turek na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz