Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia techniczne Rybnik

Tłumaczenia techniczne Rybnik to najlepsza sposobność do uzyskania profesjonalnej klasy translacji  w obrębie dziedzin specjalistycznych. Do współpracy zachęcamy firmy, które produkują dobra techniczne lub nimi handlują. Nasz team językowy jest do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do przetestowania usług językowych, które szczycą się mianem jednych z najlepszych w kraju. W ramach prowadzonych działań tłumaczymy niemal 40 języków obcych na 120 różnorakich sposobów. Do najczęściej występujących dokumentów, z którymi mamy styczność zaliczyć możemy:

Spis treści:

Przekłady z nauk technicznych Rybnik

 

Przekłady techniczne Rybnik
Translacje techniczne Rybnik

 

Rybnik – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Największy ośrodek centralny aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Historycznie leży na Górnym Śląsku.

Rybnik składa się z 27 dzielnic zamieszkiwanych przez 139 129 mieszkańców (stan na 31.12.2017 r.) oraz jest siedzibą powiatu rybnickiego ziemskiego. Zajmuje 16. miejsce na liście największych miast Polski według powierzchni i 25. miejsce na liście największych miast Polski według ludności. Jest również na 8. miejscu pod względem liczby ludności w województwie śląskim.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz