Darmowa
WYCENA
dokumentów

Biuro tłumaczeń Internetowych

2019-04-20 Protlumaczenia

Rok 2019 to niewątpliwie czas Internetu. W sieci załatwimy wszystko to , co jeszcze do niedawna było uważane za czynność typowo analogową. Na przestrzeni lat  fakt ten można dostrzec i w naszej firmie. Jeszcze do niedawna większość z Państwa załatwiała wszystko osobiście. Dziś gros zleceń, które obsługujemy to tłumaczenia online. W celu ułatwienia całego procederu powstał projekt Cities.

To dzięki niemu macie Państwo okazję do kontaktu z wybranymi tłumaczami przez Internet. Naczelną ideą jego działania jest bycie bliżej Państwa potrzeb językowych. Od teraz każdy z Was może zlecić potrzebne przekłady bez opuszczania domu lub biura. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń Internetowych pozostaje do Państwa dyspozycji nie tylko w dni powszednie, ale również i te, które są wolne od pracy. Translacje realizowane przez nasz zespół to:

Biuro tłumaczeń Internetowych. Tłumacz za pośrednictwem Internetu.

  • Minimum formalności – nikt z nas nie lubi załatwiać spraw, które są nie do przejścia. Umawianie się z tłumaczem na konkretną godzinę lub w dane miejsce może być dla wielu z Państwa przyczyną frustracji. Tłumaczenia online nie stawiają takich barier. Maila z dokumentami można bowiem do nas przesłać przez całą dobę, a my odpowiemy na niego przed upływem 24 godzin.
  • Konkurencyjne stawki – niektórym z Państwa biuro tłumaczeń online kojarzy się jedynie jako pośrednik. Nic bardziej mylnego. Nasza firma to instytucja, która skupia tłumaczy ponad 40 języków. Biorąc na siebie ciężar spraw administracyjnych, odciążamy filologów z tzw. „papierkowej roboty”. Dzięki powyższemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu korzystne stawki i rabaty przy większych zamówieniach.
  • Rozliczenia bezgotówkowe – pieniądz w postaci materialnej powoli odchodzi do lamusa. W chwili obecnej jest on wypierany przez przelewy online czyli tzw. rozliczenia bezgotówkowe. Biuro tłumaczeń Internetowych doskonale rozumie, że taka forma współpracy jest o wiele bardziej wygodna od wypłacania kasy z bankomatów. Każdemu z odbiorców naszych usług zapewniamy możliwość dokonania opłaty za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Zachęcamy do kooperacji.
Biuro tłumaczeń Internetowych
Biuro tłumaczeń Internetowych

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz