Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenie stron internetowych – dlaczego warto tworzyć różne wersje językowe strony Internetowej?

Tłumaczenie stron Internetowych
2022-12-06 Protlumaczenia

Niezależnie od tego, czy Twoja firma się rozwija, czy już uwiodła rynek, tłumaczenie stron internetowych jest niezbędnym krokiem by przenieść ją na wyższy poziom i tym aby przyspieszyć jej rozwój.

Czasem podbić nowe rynek często łatwiej jest zlecić przetłumaczenie witryny niż rozpocząć produkcję zupełnie nowej gamy produktów lub usług.

Jakie są korzyści z tłumaczenia strony Internetowej?

Strona internetowa to prawdziwa wizytówka Twojej firmy, działalności, Twojego bloga.

Czy wszedłbyś do sklepu, w którym nazwa i opis produktów, a także zasady wymiany i zwrotu pieniędzy są napisane w języku, którego nie rozumiesz, podczas gdy następny sklep oferuje te same produkty, ale tym razem w Twoim języku i w twojej walucie? To samo dotyczy stron internetowych.

Tłumaczenie stron internetowych, umożliwi Ci dotarcie do jak największej liczby osób

Tłumaczenia strony internetowej pozwala to na pozycjonowanie się w wynikach wyszukiwania potencjalnych klientów na nowych rynkach, a co za tym idzie generuje więcej kliknięć. To prawdziwy paszport do nowych sprzedaży, oraz pozyskania większej ilości czytelników.

Jakie wersje językowe strony internetowej wybrać ? Nie tylko angielski…..

Poświęć trochę czasu na jasne określenie języków, które mogą zapewnić Twojej firmie lepszą widoczność. Przeprowadź badanie rynku i przede wszystkim nie zadowalaj się tylko językiem angielskim! chociaż nazywany jest uniwersalnym językiem zglobalizowanego handlu, błędem jest sądzić, że wystarczy angielski…pomyśl jakie wersje językowe strony byłby interesujące dla Ciebie i rozwoju Twojej firmy.

Pamiętaj, że tłumaczenie strony internetowych na język angielski otwiera tylko drzwi do rynków anglojęzycznych, których jest z pewnością jest już wiele.

Kiedy przeprowadzamy wyszukiwanie w Internecie, rzadko robimy to w języku innym niż nasz język ojczysty, chyba że jest to bardzo szczegółowe wyszukiwanie. To samo dotyczy konsumentów, którzy szukają produktu lub usługi w Internecie. Innymi słowy, tłumaczenie witryny na język angielski nie pomoże Ci przyciągnąć hiszpańskojęzycznych klientów.

Natomiast jeśli przetłumaczysz swoją witrynę zarówno na angielski, jak i hiszpański, otworzysz drzwi do wielu krajów: Anglii, Hiszpanii, Irlandii, Kolumbii, Australii, Meksyku… Dodaj do tego na przykład język chiński, a Twoja widoczność naprawdę wzrośnie!

Oceń, na których rynkach Twój produkt lub usługa jest szczególnie poszukiwana, aby wybrać najlepsze dla Ciebie wersje językowe strony internetowej i do dzieła!

Dlaczego warto skorzystać z usług tłumacza stron Internetowych i ile kosztuje tłumaczenie strony?

Wyzwanie związane z tłumaczeniem witryny wykracza poza proste generowanie kliknięć. Ponieważ gdy już klient pojawi się na Twojej stronie, musisz go jeszcze przekonać. Dlatego jego tłumaczenie musi być wykonane przez profesjonalistę.

Tłumacz Google i inne automatyczne usługi tłumaczeniowe są wtedy twoimi najgorszymi wrogami. Oferują tłumaczenie słowo w słowo i wynik nie jest zadowalający.

Błędy w tłumaczeniu mogą znacznie obniżyć powagę Twojej firmy i jej zdolność do zadowolenia klientów. Dlatego warto skorzystać z usług  tłumacza stron internetowych specjalizującego się w treściach marketingowych, którzy dokładnie wiedzą, co robią!

Nasz zespół tłumaczy składa się z ekspertów, których misją jest oferowanie wyjątkowych usług tłumaczeniowych zgodnie z Twoimi priorytetami.   Twoje tłumaczenie zostanie wykonane przez jednego z naszych profesjonalnych tłumaczy specjalizujących się w tłumaczeniach akademickich, prawniczych, medycznych lub innych. Aby zaoferować Państwu najwyższą jakość, ustaliliśmy bardzo rygorystyczne procedury kontroli w procesie profesjonalnego tłumaczenia każdej treści.

Zapewne zastanawiasz się ile kosztuje tłumaczenie strony internetowej…Koszt tłumaczenia strony zależy od wielu czynników. Przy indywidualnej wycenie tłumaczenia bierzemy pod uwagę wersje językowe stron internetowych wybranych przez klienta, długość oraz trudność tłumaczonych treści. Jednakże zapewniamy , że każdy tłumacz stron internetowych jest wyspecjalizowanym fachowcem w swojej dziedzinie.

 

Tłumaczenie stron Internetowych
Tłumaczenie stron Internetowych

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz